Over ons

Eva Nooijen - Beheerder Collecties eva@artdumay.com
Alexander Nijst - Project Manager alexander@artdumay.com
Paul Dumay - Commercieel Directeur paul@artdumay.com
Melanie Dumay - Algemeen Directeur melanie@artdumay.com
Richelle Smits - Project Manager richelle@artdumay.com
Jan Coopmans - Operationeel Manager jan@artdumay.com
personeel-34
Just Stroeken - Art Consultant just@artdumay.com
Manon Mutsaars - Project Manager manon@artdumay.com